124 | MILENCI
AGHAMIAN Karen (1946)
- starting price: 5 000 CZK
- hammer price: 5 000 CZK
- March (3-rd, 5 pm) Live Stream Fine Art Auction
Olej na plátně, 90 x 100 cm, rámováno, datace 1990, signováno vlevo dole KAghamian 90.